$23.39
$29.50
Compare Price
You save
$6.11
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Vita-Mix .
- Authorized Vita-Mix dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vita-Mix 15048
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vita-Mix 15048 Kit/belt/8rib/20/belt Drive/xl
Item:
#1531675
Technical details
| Manufacturer | Vita-Mix |
|---|---|
| Model Number | 15048 |
| Manufacturer Part # | 15048 |
| Height | 2.2" |
| Width | 8.4" |
| Depth | 10.85" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vita-Mix 15048 Kit/belt/8rib/20/belt Drive/xl
$23.39
$29.50
You save
$6.11
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vita-Mix 15048 Kit/belt/8rib/20/belt Drive/xl
