$32.00
$55.05
Compare Price
You save
$23.05
(42%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vita-Mix 15507 Lid 2 Pc Complete Vit 48 Oz
Item:
#1133957
Technical details
| Manufacturer | Vita-Mix |
|---|---|
| Model Number | 15507 |
| Manufacturer Part # | 15507 |
| Height | 4" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1.94 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vita-Mix 15507 Lid 2 Pc Complete Vit 48 Oz
$32.00
$55.05
You save
$23.05
(42%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vita-Mix 15507 Lid 2 Pc Complete Vit 48 Oz