KitchenRestock.com is your trusted source for Vita-Mix .
- Authorized Vita-Mix dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vita-Mix 15754
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vita-Mix 15754 Momentary Switch
| Manufacturer | Vita-Mix |
|---|---|
| Model Number | 15754 |
| Manufacturer Part # | 15754 |
| Height | 0.5" |
| Width | 7" |
| Depth | 14" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vita-Mix 15754 Momementary Rocker/toggle Switch, Fits 1-3/16" X 7/8" Hole White Plastic Toggle Bat Black, Body 16a 125/250v Mom-on-spst- 3ea Tabs, Vita-mix Blender

