Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Vita-Mix .
- Authorized Vita-Mix dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vita-Mix 15758
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vita-Mix 15758 On/off Switch
Item:
#1531728
Technical details
| Manufacturer | Vita-Mix |
|---|---|
| Model Number | 15758 |
| Manufacturer Part # | 15758 |
| Height | 1.8" |
| Width | 7.05" |
| Depth | 8.2" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vita-Mix 15758 On/off Switch