$5.64
$7.11
Compare Price
You save
$1.47
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Vita-Mix .
- Authorized Vita-Mix dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vita-Mix 15785
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vita-Mix 15785 On/off Rocker Switch
Item:
#1531686
Technical details
| Manufacturer | Vita-Mix |
|---|---|
| Model Number | 15785 |
| Manufacturer Part # | 15785 |
| Height | 0.7" |
| Width | 7" |
| Depth | 7.95" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vita-Mix 15785 On/off Rocker Switch
$5.64
$7.11
You save
$1.47
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vita-Mix 15785 On/off Rocker Switch
