$23.00
$32.85
Compare Price
You save
$9.85
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Vita-Mix .
- Authorized Vita-Mix dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vita-Mix -30015
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vita-Mix -30015 Splash Guard
Item:
#1328896
Technical details
| Manufacturer | Vita-Mix |
|---|---|
| Model Number | -30015 |
| Manufacturer Part # | -30015 |
| Height | 0.5" |
| Width | 5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 9.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Vita-Mix -30015 Splash Guard
$23.00
$32.85
You save
$9.85
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vita-Mix -30015 Splash Guard

