Free Shipping
Free Shipping
$956.70
$1,975.00
Compare Price
You save
$1,018.30
(52%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Vita-Mix .
- Authorized Vita-Mix dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vita-Mix 68255
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vita-Mix 68255 Touch&go Advanced 120v
Item:
#1914416
Technical details
| Manufacturer | Vita-Mix |
|---|---|
| Model Number | 68255 |
| Manufacturer Part # | 68255 |
| Height | 12" |
| Width | 13" |
| Depth | 24" |
| Weight | 22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vita-Mix 68255 Touch&go Advanced 120v
$956.70
$1,975.00
You save
$1,018.30
(52%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vita-Mix 68255 Touch&go Advanced 120v