$5.61
$11.61
Compare Price
You save
$6.00
(52%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Vita-Mix .
- Authorized Vita-Mix dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vita-Mix FST803
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vita-Mix FST803 Pivot Pin (pk/4)
Item:
#1941950
Technical details
| Manufacturer | Vita-Mix |
|---|---|
| Model Number | FST803 |
| Manufacturer Part # | FST803 |
| Height | 0.5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vita-Mix FST803 Pivot Pin (pk/4)
$5.61
$11.61
You save
$6.00
(52%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vita-Mix FST803 Pivot Pin (pk/4)