$46.18
$58.23
Compare Price
You save
$12.05
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Vita-Mix .
- Authorized Vita-Mix dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vita-Mix VM15644-3037
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vita-Mix VM15644-3037 Programming Thumb Drive
Item:
#1152466
Technical details
| Manufacturer | Vita-Mix |
|---|---|
| Model Number | VM15644-3037 |
| Manufacturer Part # | VM15644-3037 |
| Height | 3.4" |
| Width | 3.6" |
| Depth | 5.1" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vita-Mix VM15644-3037 Programming Thumb Drive
$46.18
$58.23
You save
$12.05
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vita-Mix VM15644-3037 Programming Thumb Drive