Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Vita-Mix .
- Authorized Vita-Mix dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vita-Mix VM15780
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vita-Mix VM15780 High Voltage Board Assy
Item:
#1321228
Technical details
| Manufacturer | Vita-Mix |
|---|---|
| Model Number | VM15780 |
| Manufacturer Part # | VM15780 |
| Height | 3.5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vita-Mix VM15780 High Voltage Board Assy