$5.57
$7.95
Compare Price
You save
$2.38
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Freezer .
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer VM30019
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vita-Mix VM30019 Permanent Agitator
Item:
#1328887
Technical details
| Manufacturer | Vita-Mix |
|---|---|
| Model Number | VM30019 |
| Manufacturer Part # | VM30019 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Vita-Mix VM30019 Permanent Agitator
$5.57
$7.95
You save
$2.38
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vita-Mix VM30019 Permanent Agitator 1-1/2" Dia White Plastic 3/8"-16 Thd., Vita-mix Blender Mix-n-machine

