$57.23
$98.48
Compare Price
You save
$41.25
(42%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Vita-Mix .
- Authorized Vita-Mix dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vita-Mix VM58625
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vita-Mix VM58625 Container Only
Item:
#1329175
Technical details
| Manufacturer | Vita-Mix |
|---|---|
| Model Number | VM58625 |
| Manufacturer Part # | VM58625 |
| Height | 13.4" |
| Width | 7.6" |
| Depth | 9.1" |
| Weight | 2.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Vita-Mix VM58625 Container Only
$57.23
$98.48
You save
$41.25
(42%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vita-Mix VM58625 Container Only



