Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie .
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie 1371133
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie 1371133 Tongs Scissor 15 1/2"l Hd Cp
Item:
#1178375
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 1371133 |
| Manufacturer Part # | 1371133 |
| Height | 1.75" |
| Width | 4" |
| Depth | 15" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | ??? |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie 1371133 Tongs Scissor 15 1/2"l Hd Cp
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 1371133 Length 15 1/2", 394 Mm, Plating Chrome-plated

