$262.10
$428.40
Compare Price
You save
$166.30
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie 15059 Redco 3.5 Dicer T Pack 1
Item:
#2230888
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 15059 |
| Manufacturer Part # | 15059 |
| Height | 4.25" |
| Width | 6.25" |
| Depth | 8.25" |
| Weight | 2.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie 15059 Redco 3.5 Dicer T Pack 1
$262.10
$428.40
You save
$166.30
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 15059 Redco 3.5 Dicer T Pack 1