Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie 15115 Blade Assy 3/16 In
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 15115 |
| Manufacturer Part # | 15115 |
| Height | 1" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 9.25" |
| Weight | 1.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 15115 Blade Assembly, 4-3/4" X 9" Scaloped 3/16" Cut 2 Rods 16 Blades, Lincoln Redco 15000 15105 Instaslice, Produce Tomato Slicer
