Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie .
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie 17234
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vollrath/Idea-Medalie 17234 High Limit A 7f
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 17234 |
| Manufacturer Part # | 17234 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 17234 Hi-limit [ Bi-metal Type - A-7f ] [ Temp 302 F ], Volrath/idea Medalie Food Warmer 1777

