$4.12
$5.20
Compare Price
You save
$1.08
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie 17950-1 Hi Limit
Item:
#1322700
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 17950-1 |
| Manufacturer Part # | 17950-1 |
| Height | 1" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie 17950-1 Hi Limit
$4.12
$5.20
You save
$1.08
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 17950-1 Hi Limit