$261.03/{}
$426.67
Compare Price
You save
$165.64
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie 20248 Half Size Wire Grate 6/pk
Item:
#2231208
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 20248 |
| Manufacturer Part # | 20248 |
| Height | 18" |
| Width | 10" |
| Depth | 12.75" |
| Weight | 11.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie 20248 Half Size Wire Grate 6/pk
$261.03/{}
$426.67
You save
$165.64
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 20248 Half Size Wire Grate 6/pk