Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg aftermarket .
- Engineered to match existing Star Mfg units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Star Mfg 204119
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vollrath/Idea-Medalie 204119 Quartz Element 220v 600w
| Fits with Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 204119 |
| Manufacturer Part # | 204119 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 21" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 204119 Quartz Element 220v 600w 16 1/4" Ceramic End To End, 1 Ph 12" Wire Leads, Holman/star, Toaster Qes-3-1300 Qcs-3-950h & Qcs-3-1000 Six Tube Units.

