$13.92
$16.84
Compare Price
You save
$2.92
(17%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie 20429 1/4 Ss 2.5in Stm Tbl Pan Vollrath Economy
Item:
#1896094
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 20429 |
| Manufacturer Part # | 20429 |
| Height | 2.75" |
| Width | 6.25" |
| Depth | 10" |
| Weight | 0.84 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie 20429 1/4 Ss 2.5in Stm Tbl Pan Vollrath Economy
$13.92
$16.84
You save
$2.92
(17%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 20429 1/4 Ss 2.5in Stm Tbl Pan Vollrath Economy