$11.42
$13.81
Compare Price
You save
$2.39
(17%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie .
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie 20949
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie 20949 1/9 4 In Ss Stm Tbl Pan Vollrath Economy
Item:
#1896101
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 20949 |
| Manufacturer Part # | 20949 |
| Height | 4" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie 20949 1/9 4 In Ss Stm Tbl Pan Vollrath Economy
$11.42
$13.81
You save
$2.39
(17%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 20949 1/9 4 In Ss Stm Tbl Pan Vollrath Economy