Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie 225941075 Door Gasket 36" X 78 1/2" Lh
| Fits with Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 225941075 |
| Manufacturer Part # | 225941075 |
| Height | 2" |
| Width | 11" |
| Depth | 15" |
| Weight | 2.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 225941075 Door Gasket Left Hand Hinge, [ 78-1/2" X 36" X 78-1/2" ] [rubber ] [ Type R], [5/8" Mag ] 1" Base 9/16" High, [snap-in Mount] 3 Sided Gray, For Left Hand Hinged Door, Vollrath

