Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Lincoln .
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 2323
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vollrath/Idea-Medalie 2323 Pusher Head Vollrath Wedgemaster
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 2323 |
| Manufacturer Part # | 2323 |
| Height | 6" |
| Width | 4" |
| Depth | 6.25" |
| Weight | 1.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 2323 Material Cast Aluminum, Height 5 1/2", 140 Mm, Includes Black Knob, Type 8 Section, Centers 5 1/2", 140 Mm

