$163.63
$200.60
Compare Price
You save
$36.97
(18%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie .
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie 25175-1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie 25175-1 Heater 8.625 Dia 120v 720w
Item:
#1531959
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 25175-1 |
| Manufacturer Part # | 25175-1 |
| Height | 6.5" |
| Width | 9.6" |
| Depth | 10.25" |
| Weight | 2.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie 25175-1 Heater 8.625 Dia 120v 720w
$163.63
$200.60
You save
$36.97
(18%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 25175-1 Heater 8.625 Dia 120v 720w
