$49.09
$61.90
Compare Price
You save
$12.81
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Lincoln .
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 304
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie 304 Knob Redco
Item:
#1134593
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 304 |
| Manufacturer Part # | 304 |
| Height | 3" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie 304 Knob Redco
$49.09
$61.90
You save
$12.81
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 304 Knob Redco

