$5.63
$9.20
Compare Price
You save
$3.57
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 333213
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie 333213 Bottle Squeeze Tri Tip 32 Oz
Item:
#1138520
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 333213 |
| Manufacturer Part # | 333213 |
| Height | 3.25" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 10.5" |
| Weight | 0.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Malaysia |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie 333213 Bottle Squeeze Tri Tip 32 Oz
$5.63
$9.20
You save
$3.57
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 333213 Color Clear, Capacity 32 Fl Oz, 1000 Ml, Type Tri-tip
