Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie 351898-1 Controller Elect Unit
Item:
#1532007
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 351898-1 |
| Manufacturer Part # | 351898-1 |
| Height | 1.4" |
| Width | 2.65" |
| Depth | 4.8" |
| Weight | 0.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie 351898-1 Controller Elect Unit
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 351898-1 Controller Elect Unit
