$114.75
$144.70
Compare Price
You save
$29.95
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie .
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie 354486-1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie 354486-1 T Handle/pusher Instacut 3.5
Item:
#1199094
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 354486-1 |
| Manufacturer Part # | 354486-1 |
| Height | 4" |
| Width | 6" |
| Depth | 3.75" |
| Weight | 1.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie 354486-1 T Handle/pusher Instacut 3.5
$114.75
$144.70
You save
$29.95
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 354486-1 T Handle/pusher Instacut 3.5