- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie 3648 Bottle 48 Oz Sq W/lid Nck Spt
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 3648 |
| Manufacturer Part # | 3648 |
| Height | 3.5" |
| Width | 5" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 3648 Material Polypropylene, Capacity 48 Fl Oz, 1420 Ml, Includes Lid Neck And Six Color-coded Spouts, Type Lid Stores On Bottom Of Bottle When Not In Use
