$40.15
$62.51
Compare Price
You save
$22.36
(36%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie .
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie -3672
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie -3672 Dual Hndl Pla Fry Scoop
Item:
#1914588
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | -3672 |
| Manufacturer Part # | -3672 |
| Height | 2" |
| Width | 8" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie -3672 Dual Hndl Pla Fry Scoop
$40.15
$62.51
You save
$22.36
(36%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie -3672 Dual Hndl Pla Fry Scoop