Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Lincoln .
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 379114
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vollrath/Idea-Medalie 379114 1/4 In Dice Block Pusher
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 379114 |
| Manufacturer Part # | 379114 |
| Height | 1" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 0.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 379114 Color Black, Material Plastic, Length 4 5/8", 118 Mm, Width 4 5/8", 118 Mm, Type 1/4" Dice Up To 1/2" Dice, Depth 15/16", 24 Mm, Note Used On Insta-cut Model 5.0, Centers 3 1/8", 79 Mm

