$362.36
$390.90
Compare Price
You save
$28.54
(7%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie 38300 Servewell Well Assembly 208v/700w
Item:
#1531814
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 38300 |
| Manufacturer Part # | 38300 |
| Height | 14" |
| Width | 19" |
| Depth | 26" |
| Weight | 19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie 38300 Servewell Well Assembly 208v/700w
$362.36
$390.90
You save
$28.54
(7%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 38300 Servewell Well Assembly 208v/700w