Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Belshaw .
- Authorized Belshaw dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Belshaw 401100
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie 401100 Switch Limit Belleco
Item:
#1557342
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 401100 |
| Manufacturer Part # | 401100 |
| Height | 3" |
| Width | 4" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 401100 Switch Limit Belleco

