Free Shipping
Free Shipping
$978.87
$1,728.00
Compare Price
You save
$749.13
(43%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie 40739 Hot Plate (2) Elec
Item:
#2234867
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 40739 |
| Manufacturer Part # | 40739 |
| Height | 12.38" |
| Width | 15" |
| Depth | 28" |
| Weight | 28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie 40739 Hot Plate (2) Elec
$978.87
$1,728.00
You save
$749.13
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 40739 Hot Plate (2) Elec