$117.63
$144.20
Compare Price
You save
$26.57
(18%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie 4252S Strainer Stock Pot
Item:
#1532018
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 4252S |
| Manufacturer Part # | 4252S |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie 4252S Strainer Stock Pot
$117.63
$144.20
You save
$26.57
(18%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 4252S Strainer Stock Pot