Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie .
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie 43534-2
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie 43534-2 Pilot Light
Item:
#1532020
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 43534-2 |
| Manufacturer Part # | 43534-2 |
| Height | 0.65" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 5.75" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie 43534-2 Pilot Light
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 43534-2 Pilot Light
