$104.26
$127.80
Compare Price
You save
$23.54
(18%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie 4502402-2 24l 120v Med W Element Kit
Item:
#1532129
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 4502402-2 |
| Manufacturer Part # | 4502402-2 |
| Height | 2.35" |
| Width | 12.7" |
| Depth | 23.85" |
| Weight | 7.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie 4502402-2 24l 120v Med W Element Kit
$104.26
$127.80
You save
$23.54
(18%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 4502402-2 24l 120v Med W Element Kit