Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie .
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie 4506012-2
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie 4506012-2 60l 208v Med W Element Kit
Item:
#1532134
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 4506012-2 |
| Manufacturer Part # | 4506012-2 |
| Height | 3" |
| Width | 3" |
| Depth | 63" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie 4506012-2 60l 208v Med W Element Kit
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 4506012-2 60l 208v Med W Element Kit
