$51.39
$84.00
Compare Price
You save
$32.61
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bloomfield .
- Authorized Bloomfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bloomfield 45750
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie 45750 Blade&holder Assy 7/16"dice
Item:
#1133317
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 45750 |
| Manufacturer Part # | 45750 |
| Height | 1.5" |
| Width | 7" |
| Depth | 11" |
| Weight | 1.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie 45750 Blade&holder Assy 7/16"dice
$51.39
$84.00
You save
$32.61
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 45750 Size 7/16", 11 Mm, Type 12 Blades

