Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie 46449-1 Rubber Foot For 46350 / 46360
Item:
#1531059
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 46449-1 |
| Manufacturer Part # | 46449-1 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 7.15" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie 46449-1 Rubber Foot For 46350 / 46360
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 46449-1 Rubber Foot For 46350 / 46360
