$7.88
$12.40
Compare Price
You save
$4.52
(36%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie 46893 Scoop Aluminum 38oz
Item:
#1137031
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 46893 |
| Manufacturer Part # | 46893 |
| Height | 2.5" |
| Width | 4.63" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie 46893 Scoop Aluminum 38oz
$7.88
$12.40
You save
$4.52
(36%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 46893 Aluminum Scoop Round Bowl Style, 32 Oz., 4-3/4" X 12-1/2" Od, Bowl Scoop 4-3/4" X 8-1/2" X 3"
