Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie .
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie 46895
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie 46895 Scoop Aluminum 85oz
Item:
#1137011
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 46895 |
| Manufacturer Part # | 46895 |
| Height | 3" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 16" |
| Weight | 1.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
Vollrath/Idea-Medalie 46895 Scoop Aluminum 85oz
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 46895 Aluminum Scoop Round Bowl Style, 85 Oz., 6-1/2" X 15-3/4" Od, Bowl Scoop 6-1/2" X 11-1/4" X 4"
