$15.41
$24.71
Compare Price
You save
$9.30
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie 47144 Disher #20 Yellow Hndl 1 5/8 Oz Hd
Item:
#2233292
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 47144 |
| Manufacturer Part # | 47144 |
| Height | 2" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 10.5" |
| Weight | 0.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie 47144 Disher #20 Yellow Hndl 1 5/8 Oz Hd
$15.41
$24.71
You save
$9.30
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 47144 Disher #20 Yellow Hndl 1 5/8 Oz Hd
