$32.28
$45.11
Compare Price
You save
$12.83
(28%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie 4748-18 48 Oz Almnd Syrup Pourer
Item:
#1339882
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 4748-18 |
| Manufacturer Part # | 4748-18 |
| Height | 7.5" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 15" |
| Weight | 2.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie 4748-18 48 Oz Almnd Syrup Pourer
$32.28
$45.11
You save
$12.83
(28%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 4748-18 Color White, Material Polyethylene, Plastic Top, Capacity 48 Fl Oz, 1420 Ml
