$22.30
$34.71
Compare Price
You save
$12.41
(36%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie 4748T-05 Dripcut Disp Lid Only White
Item:
#2231188
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 4748T-05 |
| Manufacturer Part # | 4748T-05 |
| Height | 6" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 4.9" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie 4748T-05 Dripcut Disp Lid Only White
$22.30
$34.71
You save
$12.41
(36%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 4748T-05 Dripcut Disp Lid Only White