$10.72
$17.20
Compare Price
You save
$6.48
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie 4781210 Tong 12in S/s Vollrath
Item:
#2233287
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 4781210 |
| Manufacturer Part # | 4781210 |
| Height | 0.75" |
| Width | 12" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie 4781210 Tong 12in S/s Vollrath
$10.72
$17.20
You save
$6.48
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 4781210 Tong 12in S/s Vollrath
