$14.75
$24.11
Compare Price
You save
$9.36
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie 47912-50 Tong Ss 12" Flat Grip Yl Fat
Item:
#1326919
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 47912-50 |
| Manufacturer Part # | 47912-50 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2" |
| Depth | 16" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie 47912-50 Tong Ss 12" Flat Grip Yl Fat
$14.75
$24.11
You save
$9.36
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 47912-50 Tong Ss 12" Flat Grip Yl Fat

