$2.84
$4.91
Compare Price
You save
$2.07
(42%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie 4924CJ-191 24oz Vista Green Squeeze Bottle Only Wide Mouth
Item:
#2230610
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 4924CJ-191 |
| Manufacturer Part # | 4924CJ-191 |
| Height | 10.25" |
| Width | 2.93" |
| Depth | 2.93" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie 4924CJ-191 24oz Vista Green Squeeze Bottle Only Wide Mouth
$2.84
$4.91
You save
$2.07
(42%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 4924CJ-191 24oz Vista Green Squeeze Bottle Only Wide Mouth