$5.08
$6.40
Compare Price
You save
$1.32
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Lincoln .
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 518
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie 518 Foot
Item:
#1138962
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 518 |
| Manufacturer Part # | 518 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie 518 Foot
$5.08
$6.40
You save
$1.32
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 518 Foot, For Dicer/wedger, Lincoln Redco Instacut 3.5
