Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie 5292720 Spoodle Oval 3oz Perf Black
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 5292720 |
| Manufacturer Part # | 5292720 |
| Height | 1.75" |
| Width | 3" |
| Depth | 13" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 5292720 Color Black, Capacity 3 Fl Oz, 89 Ml, Temperature Range 246 C Heat Resistant, 475 F Heat, Resistant
